בוריס דחוביץ. ציורים

בוריס דחוביץ – 7 עצות לצייר המתחיל

בוריס דחוביץ – טיפים לציור

רבים חולמים על קריירה ראשונה או שנייה בתחום האומנות והציור. כאן בוריס דחוביץ ובמאמר זה אציג טיפים שיכולים לעזור לכל צייר מתחיל.

כבר בילדות הציורים הראשונים מבטאים את הנפש של הילד ואת הכניסה שלו לעולם האמנות. כבר בשרבוט הראשון צייר מתחיל או ילד יכול לבטא את עצמו כשהעיפרון בידו.

ציור הוא יחסית מאוד פשוט ומיומנות קלה וזה משהו שאפשר לעשות בכיף גדול. ציור הוא גם תחביב לא מאוד יקר. מתאים לכל אחד וכולם יכולים להתחיל לצייר בעזרת נייר ועיפרון.

בניגוד לעבר, קבלת מידע על ציור ושרטוט היא קלה וזולה מאוד. אתה יכול לחפש מידע בגוגל ולקבל אתרים שונים המלמדים ציור. כמו כן, כיום צורת אמנות זו אהובה על צעירים רבים. כמו כל צורות אמנות אחרות, עם תרגול מתמיד ושיטתי אפשר להפוך לאמן גדול.

כאן בוריס דחוביץ. להלן מספר טיפים לציור שיכולים לעזור לכל אחד לשפר את המיומנות שלו ולהפוך לאמן. קריאה ותרגול אלה בשגרת היומיום שלך ישפרו את המיומנות שלך.

1. אם אתה מצייר ואתה ימני, וודא שהאור הוא מצד שמאל שלך. זה ימנע את צללית היד שלך ליפול על הנייר שלך.

2. שלב ראשון כשאתם מתרגלים ציור – עליכם לתרגל ציור קו, קו ישר, קו מעוקל, קווים מקושקשים, והיד שלכם צריכה לציית לפקודה של המחשבות והחזונות שלכם. אתה צריך לשלוט ביד שלך ואתה אמור להיות מסוגל להוציא את מה שאתה רוצה.

3. כדאי לפתח עוד ציור עיגולים, צורות אליפסות, קווים מוצלבים וקווים מודגשים ועבים. בדיוק כמו איך תינוק מתפתח משלב הזחילה לשלב ההליכה, גם האמנות שלך צריכה להתפתח צעד אחר צעד.

4. קווים ועיקולים אלו הם כמו עמודים לבניין. הבסיס צריך להיות חזק מספיק כדי שיהיה בניין טוב; באופן דומה, הקווים והקימורים הקטנים הראשונים הללו יגיעו רחוק בקריירה שלך. אתה צריך גם להתחיל לשלוט בלחץ על העיפרון שלך. אתה אמור להיות מסוגל להביא את הכהות והעובי הנכונים בקווים מה שאתה מצייר.

5. בהתחלה לא תוכל לצייר עיגול או צורה אליפסה בצורה נכונה, בכל זאת אל תתייאש. כדאי להתאמן ולתרגל עד שתגיע לשלמות. כדאי גם לשמור את כל הציורים שלך בזהירות מההתחלה כדי לדעת איך אתה משתפר. אתה יכול גם לתארך את הסקיצות שלך ולשמור אותן לעתיד.

6. כדאי להתרכז באזור בו את מרגישה שאת חלשה. אם אינך מסוגל להצל כמו שצריך, למד עוד לעשות זאת. אתה יכול לנסות את סגנון ההצללה שלך. בנה את האינדיבידואליות שלך, לעולם אל תעתיק מאמן אחר.

7. אחרון חביב, השתמשו בחומרים באיכות טובה. עפרונות 4B ו-6B ונייר טבלאות טוב או פנקס רשימות עם נייר באיכות טובה אמורים להספיק מלכתחילה. איכות בהחלט חשובה ולכן לעולם אל תתפשרו על איכות.

אם אתה אדם שמעוניין ללמוד לצייר, אתה תהיה מעוניין לבדוק את מדריכי הציור החינמיים הללו וגם יכול לחפש הדרכות ממנוע החיפוש של ציור.

שתפו פוסט זה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב print
שיתוף ב email